5 drobiazgów, które docenią twoi goście weselni

Jak mawia stare polskie przysłowie, diabeł tkwi w szczegółach. Nie mowa tutaj o dodatkowych atrakcjach i potrawach jakie chcesz zaserwować na swoim weselu, ale z pozoru mało istotnych kwestiach, które w rzeczywistości będą bardzo docenione przez twoich gości. Oto krótka lista drobiazgów, które umilą zabawę twoim gościom.

Lista szczegółów

  1. Na każdym weselu przychodzi taki moment, kiedy goście nie mogą się dłużej bawić z powodu niewygodnych butów. Z pomocą mogą przyjść jednorazowe, kolorowe klapki, które możesz udostępnić swoim gościom. Patent ten doskonale sprawdzi się latem i z pewnością zostanie doceniony przez weselników. Zaletą tego pomysłu jest to, jak tanie są takie japonki. Można je zamówić hurtowo za śmieszne pieniądze.
  2. Wesela odbywają się najczęściej latem, kiedy panuje upał. Największą zmora jest brak klimatyzacji, zwłaszcza jeżeli organizujesz wesele w plenerze. Świetnym rozwiązaniem mogą się okazać zwykłe wachlarzyki, które zaserwujesz swoi gościom. Można je również wykonać samemu z kawałka patyka i tektury.wesele
  3. Z kolei w przypadku chłodu z pomocą nadejdą najzwyklejsze kocyki z polaru. Taki gadżet zostanie doceniony nie tylko na przyjęciu w plenerze, ale także przez palaczy chcących wyjść na zewnątrz na papierosa, lub rodziców których dzieci zasnęły gdzieś pomiędzy stołem a krzesłem.
  4. W przypadku pań wesele równa się z wysokim obcasom, które mogą być utrudnieniem poruszania, zwłaszcza w ogrodzie. Tutaj sprawdzą się sprytne drobiazgi w postaci nakładek na obcasy, sprawia one, ze szpilki nie będą wpijać się w murawę.
  5. Z kolei w łazienkach z pomocą przyjdzie koszyk z najważniejszymi przyborami toaletowymi w postaci grzebienia, chusteczek nawilżających, pudru transparentnego, antyperspirantu i plastrów na obtarcia. Za to zostaniesz prawdopodobnie ubóstwiona, przez żeńską cześć gości.