Bierzesz ślub? – Kup woalkę!

Ślub to wyjątkowe wydarzenie w życiu każdej przyszłej mężatki. Nic więc dziwnego, że w tym naprawdę ważnym dniu każda kobieta chce wyglądać pięknie, oryginalnie i w taki sposób, aby jak najlepiej podkreślić swój styl i osobowość.

Ważną rolę odgrywa dopasowana suknia oraz wygodne i piękne buty, ale również inne dodatki, takie jak chociażby nakrycie głowy. Najczęściej jest nim welon, jednak modne panie coraz chętniej zamieniają go na nowoczesną woalkę. Jest to idealna alternatywa dla panny młodej.

Perfekcyjna panna młoda i jej stylizacja

woalka

Każda panna młoda chce w dniu swojego ślubu wyglądać wyjątkowo. Przygotowania do tego ważnego dnia zazwyczaj trwają przez wiele miesięcy. Coraz więcej kobiet decyduje się na suknie zaprojektowane specjalnie dla nich, a jeśli wybierają model dostępny w salonie, to nanoszą na niego liczne poprawki i zmiany, aby jak najlepiej dopasować kreację do swoich potrzeb.

Takie możliwości sprawiają, że obecnie suknie panien młodych są bardzo oryginalne i ciekawe oraz dostosowane do ich indywidualnego stylu i charakteru. Dzięki temu trudniej o powtarzalność i nie trzeba się martwić, że znajoma przyszła panna młoda zamówiła dokładnie taką samą sukienkę.

Sama kreacja to jednak nie wszystko, co jest potrzebne pannie młodej w tym wyjątkowym dniu. Niezwykle istotną rolę odgrywają tutaj dodatki. Są one ważne w każdym stroju, ale w przypadku tej jedynej, ślubnej stylizacji odgrywają rolę kluczową. Przyszła panna młoda musi znaleźć idealne buty dopasowane do sukienki. Ważna jest również dobrze dopasowana biżuteria, która podkreśli charakter sukienki oraz oczywiście nakrycie głowy.

ślub

Przez wiele lat na polskich ślubach na głowach panien młodych królowały welony. O różnej długości, wykonane z delikatnego, białego tiulu lub z bogato zdobionej koronki.

Czasami upięte na niskim koku ozdobionym kwiatami, a innym razem przymocowane do ozdobnej opaski lub szczególnie ozdobnej i dopasowanej do innych elementów biżuterii tiary. Tego typu nakrycie głowy najczęściej przed złożeniem przysięgi było narzucone na twarz panny młodej po to, aby na zakończenie ceremonii pan młody mógł tę zasłonę odchylić.

Woalka jako doskonała alternatywa dla nowoczesnych panien młodych

Welon jako nakrycie głowy panny młodej to ponadczasowa klasyka. Jest to wybór idealny dla kobiet, które pragną wyglądać w tym dniu jak prawdziwe księżniczki i stawiają na uniwersalne rozwiązania, które są modne od lat i jednoznacznie kojarzą się z wizerunkiem panny młodej. Wolaka to rozwiązanie dla kobiet, które szukają delikatnej odmiany i chcą prezentować się w dniu swojego ślubu bardziej nowocześnie i zgodnie z aktualnymi, najnowszymi trendami. Takie nakrycie głowy dodaje odrobiny tajemniczości i zadziorności stylizacji panny młodej, ale w bardzo subtelny sposób.

ślub

Wolaki to eleganckie i jedyne w swoim rodzaju nakrycie głowy, idealne dla każdej panny młodej. Delikatna siateczka przysłaniająca twarz może mieć wiele rozmiarów i różne gęstości oraz sposoby upięcia.

Dostępne są ciekawie upięte w fantazyjne kształty siateczki, które mocuje się na spinkę lub modele, które mocuje się do niskiego koka i zakrywają nie tylko twarz, ale również całą głowę. Panna młoda może również zdecydować się na woalkę przymocowaną do subtelnej opaski ozdobionej kwiatami albo na bardzo modny wariant z finezyjnym toczkiem.

Bez względu na to, jaką woalkę ślubną wybierzesz, możesz mieć pewność, że w takim nakryciu głowy będziesz prezentować się bardzo oryginalne. To sposób na eleganckie wykończenie stylizacji oraz podkreślenie swojego indywidualnego charakteru i stylu. Woalki dostępne są w wielu różnych odcieniach bieli oraz mogą być wykonane w wybranym stylu. Zanim zdecydujesz się zamówić konkretny model, to koniecznie sprawdź dokładnie dostępną ofertę. Dzięki temu będziesz miała pewność, że wybierasz dokładnie taki model, o jakim marzysz.