Sala weselna i organizacja poprawin Szklarska Poręba

Organizacja przyjęcia weselnego potrafi być niemałym wyzwaniem logistycznym, którego jednym z trudniejszych elementów jest znalezienie odpowiedniej sali balowej. Restauracja, hotel, dom weselny, stodoła, namiot na otwartym powietrzu – propozycji podsyłanych przez organizatorów ślubów jest naprawdę wiele, a wybór odpowiedniego zależy w dużej mierze od klimatu wydarzenia, jaki wymarzy sobie para młoda. Brakuje Ci inspiracji i nie wiesz, gdzie zacząć poszukiwać pomysłów na motyw Twojego wesela? Postaw na ślub w górskim klimacie i sprawdź jaką ofertę przygotowała dla młodych par Szklarska Poręba.

Wesele w sercu Karkonoszy – propozycja dla każdej pary młodej

Górskie domki, swojski klimat, piękne drewniane sale i możliwość przystrojenia do właściwie każdego stylu, jaki wymarzy sobie młoda para. Wesele w Szklarskiej Porębie to zdecydowanie propozycja, z której może skorzystać każda para planująca zaślubiny i poszukująca ciekawych rozwiązań w kwestii sali weselnej. Piękny klimat można stworzyć tu nie tylko latem, ale i zimą, w towarzystwie białego puchu za oknem, dłuższego wieczoru idealnego do przygotowania romantycznej atmosfery całej sali i niepowtarzalnej architektury góralskiej, na którą trudno liczyć w bardziej centralnych częściach Polski.

Wesele w sercu Karkonoszy, w samym centrum Szklarskiej Poręby to propozycja, z jaką do par młodych wychodzą Apartamenty Silva. Uroczystość zaślubin zorganizowana w starym dworze myśliwskim otoczonym zabytkowym parkiem na pewno na długo zapadnie w pamięć Państwa Młodych oraz zaproszonych gości, wypadając przy tym bajecznie na zdjęciach i filmie, który jest bez wątpienia jedną z najlepszych pamiątek weselnych. Zorganizowana uroczystość pozwala odciążyć z obowiązków samą parę młodą, zapewniając nie tylko dostęp do odpowiednio przystrojonej sali balowej, ale także zespołu i cateringu, które są podczas przyjęcia weselnego niezbędne.

O czym pamiętać podczas organizacji wesela w hotelu?

Apartamenty Silva w Szklarskiej Porębie to miejsce, w którym wesela organizowane są z sukcesem już od wielu lat. Unikalny klimat, piękny wystrój i wierność górskiej stylistyce doceniło już wiele par poszukujących oryginalnego pomysłu na wesele w miejscu, które zapewni spokój i prywatność dla wszystkich gości. Decydując się na organizację wesela i poprawin w takim miejscu nie trzeba obawiać się już o dodatkowe miejsca noclegowe dla gości, rodziców czy pary młodej – w luksusowych apartamentach zlokalizowanych w centrum pięknego parku wszyscy poczują się wyjątkowo.

Organizacja wesela w Szklarskiej Porębie – oferta Apartamenty Silva

Każdy organizator przyjęć weselnych podchodzi nieco inaczej do kwestii atrakcji, jakie jest w stanie zapewnić swoim gościom. W Apartamentach Silva nie musisz obawiać się o najbardziej podstawowe aspekty przyjęcia – poza salą balową zdolną pomieścić maksymalnie 48 osób zostały zapewnione tu sprzęt dla zespołu, catering, specjalne menu weselne i poprawinowe, a także szereg atrakcji organizowanych podczas przyjęcia weselnego i poprawin dla pary młodej i jej gości.

Przepiękna sala balowa, przygotowana w klimacie klasycznych domków górskich to nastrojowe miejsce z drewnianymi stołami, oryginalnym parkietem, przytulnym kominkiem i dużą salą taneczną odpowiednią do zabawy do białego rana. Do dyspozycji DJ’a lub małego zespołu znalazły się na miejscu rzutnik i głośniki, z pomocą których można przygotować doskonałą oprawę muzyczną wydarzenia i przeprowadzić wszelkie tradycyjne zabawy weselne. Para młoda może korzystać też podczas przyjęcia z przylegającego do sali gabinetu, w którym można przebrać się i przygotować do kolejnych wydarzeń wieczora.

Wesele i poprawiny w górach

Karkonosze to jedna z najbardziej zachwycających lokalizacji w całej Polsce. Jeśli marzysz o niepowtarzalnym klimacie podczas wesela i poprawin, trudno o równie piękną, pełną naturalnego uroku scenerię, w której sprawdzą się zarówno wesela w lipcu, jak i grudniu. W Apartamentach Silva możesz przygotować nie tylko idealne przyjęcie weselne, ale i doskonałe poprawiny w formie garden party na świeżym powietrzu. Grill w altanie w zabytkowym parku, przejażdżka bryczkami lub saniami oraz ognisko w szałasie to zdecydowanie nietypowe pomysły, które zachwycą zarówno gości, jak i państwa młodych. Takie wesele przeżywa się tylko raz. Warto zapamiętać je jak najlepiej!