Zabłyśnij na swoim ślubie!

Ślub zdarza się tylko raz w życiu. Nic więc dziwnego w tym, że każda kobieta chce wyglądać pięknie podczas tego dnia. Przygotowania do ślubu mogą trwać latami, często sale i terminy rezerwowane są nawet z dwuletnim wyprzedzeniem.

W trakcie tego czasu, trzeba ustalić, jak będzie wyglądać cała impreza, oraz dopiąć wszystko na ostatni guzik. To właśnie jest też czas na to, aby znaleźć suknię ślubną, oraz wszystkie inne dodatki – takie, jak buty, bielizna czy welon lub woalka. Ostatnimi czasy do łask wracają ozdoby na głowę w stylu dawnych lat. Woalki idealnie nadadzą się zarówno na ślub kościelny, jak też i na ten cywilny?

ślub

Woalka zamiast welonu

Oczywiście duża część przyszłych panien młodych przed oczami ma siebie, noszącą welon. Na szczęście, coraz więcej kobiet decyduje się na nieco inne wybory, właśnie takie jak woalka. Woalka nadaje pannie młodej tajemniczości, dzięki niej, kobieta ma bardziej hipnotyzujący wzrok, zwłaszcza jeżeli siateczka opada na twarz.

Dzięki takiej ozdobie na głowę, na swoim ślubie kobieta będzie wyglądać zjawiskowo. Przede wszystkim także dlatego, ponieważ woalki często są dużo bardziej zdobione od tradycyjnych welonów. Woalka może mieć kształt kwiatu, może mieć doczepiane duże ilości pereł oraz innych, pięknych kamieni szlachetnych. Może mieć postać niewielkiego kapelusika, a także pięknie zdobionej opaski na włosy.

Każda panna młoda będzie miała możliwość wyboru takiej woalki, która jej się najbardziej spodoba. Taka ozdoba jest świetna dla kobiet, które kochają podkreślać to, że myślą niezależnie i nie do końca chcą wyglądać podczas ślubu w sposób tradycyjny.

Inne plusy woalek

Woalka jest na tyle indywidualną ozdobą ślubną, że może zostać wykonana specjalnie na zamówienie panny młodej. Dzięki temu każda kobieta może wyglądać indywidualnie i dokładnie tak, jak chce. Nie jest zmuszona do wyboru jedynie spośród projektów, które już dostępne są w salonie bądź w sklepie. Każda kobieta chce, aby jej ślub i ona sama była wyjątkowa. A właśnie taki luksus i komfort może zapewnić jej woalka!

ślub

Co oprócz nakrycia głowy?

Oczywiście, nakrycie głowy nie jest jedynym, co trzeba przygotować na ślub. W samym obszarze głowy, można wyróżnić jeszcze robienie fryzury oraz makijażu. I wbrew pozorom zarówno fryzura, jak i makijaż są równie ważne, co nakrycie głowy i sama suknia ślubna!

Dzięki pięknie umalowanej twarzy panna młoda będzie błyszczeć na swoim ślubie i dobrze wyglądać na każdym zdjęciu z sesji ślubnej. A jeżeli chodzi o włosy, to fryzura także jest niezwykle ważna, ponieważ to właśnie we włosy wpinana jest woalka, lub welon. Fryzura panny młodej musi być zatem bardzo wytrzymała i efektowna. Chociaż prawdą jest to, że coraz więcej kobiet decyduje się na proste (jednak nadal bardzo wytrzymałe) upięcia.

Jak więc widać, aby zabłysnąć na swoim ślubie, trzeba naprawdę się postarać, wszystko zaplanować sporo przed aktualnym wydarzeniem. Na szczęście, dzięki doborowi odpowiednich dodatków jest możliwe to, aby na swoim ślubie czuć się zarówno komfortowo, jak też i naprawdę wyjątkowo. Woalki to świetny sposób aby ukazać swoją indywidualność i znajomość aktualnych trendów. Bo moda z dawnych lat powraca i ma się świetnie!